Litt oppdatert statistikk Høiåssuget

1. mai er det Høiåssuget igjen og for 6.de gang går det av stabelen. Øivind Helgerud er kongen fremfor noen og har vunnet alle ganger. I år er det desverre samtidig med TIO-mila og hvem tar nå seieren i Øivinds fravær? Og i dameklassen er det Runa Lien Backstrøm som er den dominerende, mens Iliana Shandurkova har vunnet de 2 seneste årene.

 

Her følger litt statistikk fra tidligere Høiåssuget.

Damer Klubb 2006 2007 2008 2009 2010 Sum
Runa Lien Backstrøm Halden SK 10 8 5 8 8 39
Iliana Shandurkova Halden SK 10 10 20
Julie Hilland Andersen Halden SK 10 2 12
Monica Di Nordvik-Hiller Fredrikstad SK 7 4 11
Mhairi Mackenzie Fredrikstad SK 10 10
Guro Bryggen Sarpsborg OL 3 7 10
Frøya Hauan Andersen Halden SK 8 8
Ane Sofie Næss Bjørgul Halden SK 8 8
Stine Alexandersen Fredrikstad SK 7 7
Elin Cathrine Hagen Halden SK 7 7
Amanda Hallèn Trollhättans SOK 7 7
Anne Kleven Andersen Halden SK 6 6
Charlotta Lundgren Halden SK 6 6
Kamilla Olaussen Fredrikstad SK 6 6
Sigrid Ottestad Hansen Gimle IF 5 5
Ann Helen Aabogen Haugaard Skaukameratene OL 5 5
Johanna Ytterbøl Gimle IF 4 4
Kjersti Fuglseth Olsen Asker SK 4 4
Hanne Narvestad Halden SK 1 1

 

Herrer

Klubb 2006 2007 2008 2009 2010 SUM
Øyvind Helgerud Halden SK 10 10 10 10 10 50
Jim Olaussen Halden SK 6 8 14
Tor Andreas Andersen Halden SK 6 7 13
Fredrik Eliasson IK Stern 8 4 12
Bård Hauan Andersen Halden SK 7 4 11
Martin Jullum Halden SK 8 8
Magnus Hov Halden SK 8 8
Martin Kristiansen Halden SK 5 3 8
Ulf Forseth Indgaard Frol 8 8
Joacim Carlsson Halden SK 7 7
Jo Forseth IndGaard Frol 7 7
Espen Bergstrøm Gimle IF 7 7
Bjørn Eriksen Halden SK 6 6
Lars Øivind Amundsen Trøsken 6 6
Jan Erik Isaksen Halden SK 5 5
Per Olaussen Fredrikstad SK 5 5
Jørgen Fiskum Frol 5 5
Pål Backstrøm Halden SK 4 4
Per Øyvind Steffensen Moss, OK 4 4
Mattias Eliasson IK Stern 2 1 3
Hallvard Nordbrøden Halden SK 3 3
Ivar Lundanes Frol 3 3
Christian Schive OK Moss 2 2
Susanne Wiklund Bjørk IK Stern 1 1
Sveinung Syversen Ås-UMB Orientering 1 1
Jostein Tafjord Halden SK 1 1
Bent Galborgen Skaukameratene OL 1 1
Mats Kristiansson Trollhättans SOK 1 1
Anton Kööhler Trollhättans SOK 1 1
Oskar Nordberg Trollhättans SOK 1 1
Navn Klubb 2006 2007 2008 2009 2010 Ant.
Runa Lien Backstrøm Halden SK 1 1 1 1 1 5
Øyvind Helgerud Halden SK 1 1 1 1 1 5
Harald Wibye OK Moss 1 1 1 1 4
Johanna Ytterbøl Gimle IF 1 1 1 1 4
Roy Gjerding OK Moss 1 1 1 1 4
Bernt-Henrik Hansen Gimle IF 1 1 1 3
Bård Hauan Andersen Halden SK 1 1 1 3
Christian Schive OK Moss / Halden SK 1 1 1 3
Dag Brenås Varteig OL 1 1 1 3
Frøya Hauan Andersen Halden SK 1 1 1 3
Guro Alexandersen Fredrikstad SK 1 1 1 3
Håkon Kindem Gimle IF 1 1 1 3
Ivar Nøland Tistedalen FL 1 1 1 3
Per Øyvind Kindem Gimle IF 1 1 1 3
Sigrid Ottestad Hansen Gimle IF 1 1 1 3
Sindre Ottestad Hansen Gimle IF 1 1 1 3
Svend Arne Ytterbøl Gimle IF/Halden SK 1 1 1 3
Anders Felde Olaussen Halden SK 1 1 2
Andreas Vingerhagen Gimle IF 1 1 2
Fredrik Eliasson IK Stern/Halden SK 1 1 2
Gina Granstedt Halden SK 1 1 2
Gry Granstedt Halden SK 1 1 2
Guro Bryggen Sarpsborg OL 1 1 2
Hanne Narvestad Halden SK 1 1 2
Ida Karine Karlsen OK Moss 1 1 2
iliana Shandurkova Halden SK 1 1 2
Ingvild Torgeresen Halden SK 1 1 2
Jim Olaussen Halden SK 1 1 2
Julie Hilland Andersen Halden SK 1 1 2
Kamilla Olaussen Fredrikstad SK 1 1 2
Kristian Bjørgul Halden SK 1 1 2
Marie Olaussen Fredrikstad SK 1 1 2
Martin Kristiansen Halden SK 1 1 2
Mattias Eliasson IK Stern 1 1 2
Monica Di Nordvik-Hiller Fredrikstad SK 1 1 2
Petter Bjørgul Halden SK 1 1 2
Sigrid Alexandersen Fredrikstad SK 1 1 2
Tor Andreas Andersen Halden SK 1 1 2
Trygve Fosse Gimle IF 1 1 2
Adine Ingesen Sarpsborg OL 1 1
Aina Edgren Trollhättans SOK 1 1
Alexander Skaug Ytterbøl Halden SK 1 1
Alexandria Jensen Indre Østfold OK 1 1
Alfred Bjørnerød OK Moss 1 1
Amalie Bergstrøm Gimle IF 1 1
Amanda Hallèn Trollhättans SOK 1 1
Ane Sofie Næss Bjørgul Halden SK 1 1
Ann Helen Aabogen Haugaard Skaukameratene OL 1 1
Anna-Karin Mattsson Trollhättans SOK 1 1
Anne Kleven Andersen Halden SK 1 1
Anneli Grindstad Sarpsborg OL 1 1
Anton Kööhler Trollhättans SOK 1 1
Arne Solhaug OK Moss 1 1
Astrid Bjørnerød OK Moss 1 1
Astrid Elisabeth Kure Sarpsborg OL 1 1
Astrid Næss Bjørgul Halden SK 1 1
Audun Vonen Indre Østfold OK 1 1
Bent Galborgen Skaukameratene OL 1 1
Bente Line Skaukameratene OL 1 1
Bernt O Myrvold Sarpsborg OL 1 1
Bjørn Eriksen Halden SK 1 1
Bjørn Nordvik Fredrikstad SK 1 1
Bodil Berby Trøsken IL 1 1
Børge Brenås Varteig OL 1 1
Caroline Jarlsby Halden SK 1 1
Charlotta Lundgren Halden SK 1 1
Christoffer Schive OK Moss 1 1
Clara Berlin Trollhättans SOK 1 1
Claus Norsted Halden SK 1 1
Elin Cathrine Hagen Halden SK 1 1
Elisabeth Brække Halden SK 1 1
Ella Bjerketvedt Trøsken IL 1 1
Elsie Brenne Varteig OL 1 1
Emil Løwengren Sarpsborg OL 1 1
Erik Bäcklund-Ekvall Trollhättans SOK 1 1
Espen Bergstrøm Gimle IF 1 1
Espen Bjørk Halden SK 1 1
Even Lunde Varteig OL 1 1
Frank Svarød Idd Sportsklubb 1 1
Frauke Schmitt Gran Halden SK 1 1
Fredrikke Fürst Aas Fredrikstad SK 1 1
Geir Varting Halden SK 1 1
Gunar Johansson Trollhättans SOK 1 1
Gunilla Edgren Trollhättans SOK 1 1
Hallvard Nordbrøden Halden SK 1 1
Hanna Norberg Trollhättans SOK 1 1
Hanne Lerche Raadahl Halden SK 1 1
Hasse Bergstrøm Tyrving IL 1 1
Hedda Raadahl Bjørlo Halden SK 1 1
Hege Næss Bjørgul Halden SK 1 1
Herman Backstrøm Halden SK 1 1
Håkon Bjørlo Halden SK 1 1
Idun Kristine Olaussen Halden SK 1 1
Ivar Lundanes Frol IL 1 1
Ivar Opsahl Tyrving IL 1 1
Jan Erik Isaksen Halden SK 1 1
Jan Granstedt Halden SK 1 1
Janne Mattsson Trollhättans SOK 1 1
Jo Forseth Indgaard Frol IL 1 1
Joacim Carlsson Halden SK 1 1
Johanne Marie Norsted Halden SK 1 1
Jonathan Aune Halden SK 1 1
Jostein Tafjord Halden SK 1 1
Julia Mattsson Trollhättans SOK 1 1
Julie Nyborg Halden SK 1 1
Jørgen Fiskum Frol IL 1 1
Karoline Aune Halden SK 1 1
Karoline Bjørnerød OK Moss 1 1
Kirsti Norsted Halden SK 1 1
Kjell Andersen Varteig OL 1 1
Kjell Arne Olseng Sarpsborg OL 1 1
Kjell Einar Andersen Varteig OL 1 1
Kjersti Fuglseth Olsen Asker SK 1 1
Kristin Alexandersen Fredrikstad SK 1 1
Kristoffer Grønnerød Halden SK 1 1
Lars øivind Amundsen Trøsken IL 1 1
Lars Åge Seim Gimle IF 1 1
Leif Bokerød Idd Sportsklubb 1 1
Lone Malmberg Sarpsborg OL 1 1
Madeleine Fluske Sarpsborg OL 1 1
Magnus Hov Halden SK 1 1
Maja Pedersen Sarpsborg OL 1 1
Malena Asheim Birkeland Halden SK 1 1
Margrete Krage Sarpsborg OL 1 1
Marie Backstrøm Halden SK 1 1
Marieluise Schmitt Gran Halden SK 1 1
Martin Hystad Skaukameratene OL 1 1
Martin Jullum Halden SK 1 1
Martine Løwengren Sarpsborg OL 1 1
Mats Kristiansson Trollhättans SOK 1 1
Mhairi Mackenzie Fredrikstad SK 1 1
Milde Alette Koren OK Moss 1 1
Morten Kildebo Halden SK 1 1
Nikoline Bromander Fredrikstad SK 1 1
Nils Uttersrud Raumar Orientering 1 1
Nina Asheim Birkeland Halden SK 1 1
Nora Torgersen Halden SK 1 1
Nora Torgersen Halden SK 1 1
Odd-Johan Krage Sarpsborg OL 1 1
Oddvar Juliussen Varteig OL 1 1
Ola Bækkevold OK Moss 1 1
Olav Schmitt Gran Halden SK 1 1
Ole Øivind Norsted Halden SK 1 1
Oskar Norberg Trollhättans SOK 1 1
Per Olaussen Fredrikstad SK 1 1
Per Øyvind Steffensen OK Moss 1 1
Peter Nordbrøden Halden SK 1 1
Pål Backstrøm Halden SK 1 1
Pål Thowsen Halden Skiklubb 1 1
Randi Brevig Aune Halden SK 1 1
Rikke Ingesen Sarpsborg OL 1 1
Sander Knold Sarpsborg OL 1 1
Sara Schmidt Trollhättans SOK 1 1
Sindre Lindhaugen Halden SK 1 1
Solveig Sikkeland Tyrving, IL 1 1
Sondre Puck Gimle IF 1 1
Steffen Steffensen Halden SK 1 1
Stine Alexandersen Fredrikstad SK 1 1
Susanne Wiklund Björk Trollhättans SOK 1 1
Svein S Jacobsen Tyrving, IL 1 1
Sveinung Syversen Ås-UMB Orientering 1 1
Synne Brække Halden SK 1 1
Terez Thielemann OK Moss 1 1
Tobias Matsson Trollhättans SOK 1 1
Tommy Bunæs Halden Skiklubb 1 1
Tone Ingesen Sarpsborg OL 1 1
Tore Bjørnerød OK Moss 1 1
Tuva Bjerketvedt OK Moss 1 1
Ulf Forseth Indgaard Frol IL 1 1
Vetle Gummesen Sahlberg Halden SK 1 1
Øivind Holt Halden SK 1 1

  • Siste nytt

  • Mest sett