Revisjon av handlingsdokument for Halden Skiklubb

Klubbens handlingsdokument for de neste tre år (2017 – 2019) er under revisjon. Et første forslag til nytt dokument er utført av klubbens hovedgrupper og dette forslaget ble godkjent av styret 12.12.2016.

Dokumentet legges nå ut til gjennomsyn av medlemmene for eventuelle kommentarer eller forslag om endringer.  Nye tilførsler eller endringer må selvfølgelig ha flertall bak seg for å bli godkjent.

Avhengig av graden av tilbakemeldinger blir det avholdt et medlemsmøte på Høiås torsdag 19. januar 2017 med gjennomgang og mest mulig ferdigstilling av dokumentet slik at det blir klart til endelig godkjenning ved årsmøte 25.1.2017.

Ved null eller tilnærmet null tilbakemeldinger synes ikke et møte nødvendig.

Det er et håp om at de som har syn på handlingsdokumentet kommer med dette i forkant slik at behandlingen i årsmøtet blir effektiv.

Tilbakemeldinger på dokumentet sendes til leder via e-post: Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den. med frist søndag 15.1 2017.

For å sammenligne er også handlingsdokumentet for 2013 – 2016 vedlagt.

 

Handlingsdokument_2013-2016.pdf

Handlingsdokument_17-19_Utgave_1.pdf