Hausken bytter klubb

hausken 2013Anne Margrethe Hausken Nordberg bytter klubb etter sesongen.

 

I 2008 meldte Anne Margrethe Hausken Nordberg seg inn i klubben sammen med sin samboer og nåværende ektemann Anders Nordberg. Anne Margrethe har vært en helprofesjonell o-løper som alltid har stillt opp for klubb og landslag. Som klubb med fokus på toppidrett har det vært en stor glede å samarbeide og ikke minst oppleve den fokus Anne Margrethe har hatt i sin omgang med klubben, medlemmer og o-Norge forøvrig. Om det er landslag eller klubb, har Anne Margrethe alltid passet på å fremheve de som fremheves bør. Vi har sett en utøver som har betydd svært mye for Halden SK, både i kraft av sin personlighet og sine ferdigheter. Når Anne Margrethe på en klubbmiddag på årets 25manna setter seg sammen med oss som var der og forteller at hun har valgt å fortsette sin videre karriere i en annen klubb fra neste sesong, var det svært spesielt. Anne Margrethe som ble verdensmester umiddelbart i 2008 på sprintdistansen i VM og som har levert sterke avslutninger i mange stafetter for vår klubb. I tillegg til både Venla og Tiomila, har Anne Margrethe 2 stafettmesterskap gull i VM. Anne Margrethe har alltid talt positivt om vår klubb, og er et forbilde i sin profesjonalitet ovenfor sine sponsorer og samarbeidspartnere.

Alle i Halden SK takker på det varmeste for alt du har betydd for oss og ønsker lykke til videre med din karierre.


Aktuelle aktiviteter

Halden Skiklubb har flere aktivitetstilbud tilgjengelig for både aktive, mosjonister og familier på tur. Her er noen av de:

Kontaktpersoner: haldensk.no/klubb/kontaktadresser

Kalender

HSK på Twitter

HSK på Facebook