Samleoversikt aktiviteter

Halden Skiklubb har flere aktivitetstilbud tilgjengelig for både aktive, mosjonister og familier på tur. Her er noen av de:

Kontaktpersoner: haldensk.no/klubb/kontaktadresser

Hausken bytter klubb

hausken 2013Anne Margrethe Hausken Nordberg bytter klubb etter sesongen.

 

I 2008 meldte Anne Margrethe Hausken Nordberg seg inn i klubben sammen med sin samboer og nåværende ektemann Anders Nordberg. Anne Margrethe har vært en helprofesjonell o-løper som alltid har stillt opp for klubb og landslag. Som klubb med fokus på toppidrett har det vært en stor glede å samarbeide og ikke minst oppleve den fokus Anne Margrethe har hatt i sin omgang med klubben, medlemmer og o-Norge forøvrig. Om det er landslag eller klubb, har Anne Margrethe alltid passet på å fremheve de som fremheves bør. Vi har sett en utøver som har betydd svært mye for Halden SK, både i kraft av sin personlighet og sine ferdigheter. Når Anne Margrethe på en klubbmiddag på årets 25manna setter seg sammen med oss som var der og forteller at hun har valgt å fortsette sin videre karriere i en annen klubb fra neste sesong, var det svært spesielt. Anne Margrethe som ble verdensmester umiddelbart i 2008 på sprintdistansen i VM og som har levert sterke avslutninger i mange stafetter for vår klubb. I tillegg til både Venla og Tiomila, har Anne Margrethe 2 stafettmesterskap gull i VM. Anne Margrethe har alltid talt positivt om vår klubb, og er et forbilde i sin profesjonalitet ovenfor sine sponsorer og samarbeidspartnere.

Alle i Halden SK takker på det varmeste for alt du har betydd for oss og ønsker lykke til videre med din karierre.


Kalender

HSK på Twitter

HSK på Facebook